Polityka prywatności

Sowińskiego 72 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i adresem przy ul. Marszałkowskiej 142, 00-061 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000276436 („Spółka”) informuje, że jest administratorem Państwa danych osobowych. Dane są przetwarzane w celach związanych z przetworzeniem zapytania skierowanego za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Spółki.

Czytaj więcej...

Dynamicznie na szczecińskim rynku nieruchomości

Na razie oznak osłabienia na rynku sprzedaży nowych mieszkań nie widać. A na kształtowanie tego trendu wpływ ma wiele czynników. To przede wszystkim brak działek. Nie bez znaczenia są tanie kredyty i wyższe zarobki  - mówi Rafał Poszeluźny z firmy SOWIŃSKIEGO 72 Osiedle Pionierów.

Czytaj więcej...

Duch prawdziwego Pogodna

Zaprojektowane przez szczecińskich architektów dla doświadczonego dewelopera Apartamenty Pogodno mają być dowodem na to, co najlepsze w tej wyjątkowej dzielnicy Szczecina. Dwa kameralne budynki stworzą elegancką zieloną enklawę niemal w samym sercu miasta.

Czytaj więcej...

Ile osób nas ogląda?

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.